Over ons

Familiebedrijf Vic Obdam Staalbouw

In 1984 start Vic Obdam in Spanbroek een bedrijf in landbouwmechanisatie (de verkoop en het onderhoud van tractoren en landbouwwerktuigen). Daarnaast neemt de energieke en ondernemende Vic ook constructiewerk aan: aanpassingen van machines en kleine hallen. In de daaropvolgende jaren groeit de onderneming snel. Op industrieterrein De Braken in Obdam wordt de ruimte gevonden voor de noodzakelijke bedrijfsuitbreidingen. Met name het staalconstructiewerk neemt een hoge vlucht, waarna in 2004 wordt besloten de landbouwmechanisatie af te stoten en zich uitsluitend op deze activiteit toe te leggen. Vic Obdam Staalbouw is geboren.

Veelzijdig

Vic Obdam Staalbouw maakt staalconstructies voor de woning- en utiliteitsbouw, in nieuwbouw en bestaande bouw, in opdracht van de grote Nederlandse aannemers en van kleine bouwbedrijven in West-Friesland. Onze brede inzetbaarheid is onze kracht. De ambitie om aan de hoogste eisen van onze opdrachtgevers te voldoen spoort ons aan om telkens te investeren in medewerkers en nieuwe technieken.

Vernieuwend

Wij waren een van de eerste die een automatisch aangestuurde boorzaagstraat in gebruik nam. Ook de pons-/knipmachine met een geautomatiseerd magazijnsysteem was in deze toepassing nieuw in zijn soort. Binnen deze innovatieve drive is het oude karakter van Vic Obdam behouden gebleven. Een familiebedrijf – met de tweede generatie Obdam aan de leiding – doortrokken van de West-Friese mentaliteit van aanpakken en gericht op duurzame groei. Net zo stabiel als onze stalen constructies.

Ons team

Medewerkers maken bij Vic Obdam het verschil. Hun betrokkenheid, vakkennis en enthousiasme zijn doorslaggevend voor ons succes. Bekijk hieronder ons gedreven team.



Directie

Gino Obdam

Algemeen Directie


0226-363693
gino.obdam@vicobdam.nl

Pieter Klijn

Technisch Directeur


0226-363698
pklijn@vicobdam.nl

Calculatie

Jurgen Mak

Calculatie


0226-363696
jmak@vicobdam.nl

Nick Borst

Calculatie



nborst@vicobdam.nl

Teamleider Tekenkamer

Dilu Beenker

Teamleider Tekenkamer



dbeenker@vicobdam.nl

Jaco Stolze

Teamleider Tekenkamer


0226-363690
jstolze@vicobdam.nl

Tekenaars

Alex Kampstra

Tekenaar


0226-363699
akampstra@vicobdam.nl

Bram Dekker

Tekenaar



bdekker@vicobdam.nl

Jasper Bakker

Tekenaar



jbakker@vicobdam.nl

Jose Arenas Mulero

Tekenaar



jarenasmulero@vicobdam.nl

Thomas Ligthart

Tekenaar


0226-363691
tligthart@vicobdam.nl

Constructeur

Thomas Unger

Constructeur



tunger@vicobdam.nl

Projectleiders

Bart van der Gulik

Projectleider


06-10952697
bvangulik@vicobdam.nl

Oscar Obdam

Projectleider


0226-363695
oobdam@vicobdam.nl

Rick de Keijser

Projectleider


06-83905689
rdekeijser@vicobdam.nl

Voorman Productie

Paul Hoedjes

Voorman Productie


06-46452036
phoedjes@vicobdam.nl

Wilco Zwart

Voorman Productie


06-52770420
wzwart@vicobdam.nl

Lascoördinator

Marcel Ruitenberg

Lascoördinator


06-54713454
Mruitenberg@vicobdam.nl

Maatvoerder inmeter

Danny de Vendt

Maatvoerder Inmeter


06-82952367
ddevendt@vicobdam.nl

Hoofd Montage

Hidde Obdam

Hoofd Montage


06-10283366
hobdam@vicobdam.nl

Rob Knol

Hoofd Montage


06-51069410
rknol@vicobdam.nl

Personeelszaken

Wendy Spil

Personeelszaken



wspil@vicobdam.nl

Hoofd Administratie

Arthur van Orden

Hoofd Administratie



avanorden@vicobdam.nl

Administratie

Diana de Gast

Administratie



ddegast@vicobdam.nl

Frans Bakker

Administratie



fbakker@vicobdam.nl