Het team

Medewerkers maken bij Vic Obdam het verschil. Hun betrokkenheid, vakkennis en enthousiasme zijn doorslaggevend voor ons succes. Bekijk hieronder ons gedreven team.

Het team

Thomas Ligthart

Tekenaar


0226-363691
tligthart@vicobdam.nl

Rob Knol

Hoofd Montage


06-51069410
rknol@vicobdam.nl

Rick de Keijser

Projectleider


06-83905689
rickdekeijser@vicobdam.nl

Arthur van Orden

Hoofd Administratie



avanorden@vicobdam.nl

Marcel Ruitenberg

Lascoödinator


06-54713454
Mruitenberg@vicobdam.nl

Jose Arenas Mulero

Tekenaar



jarenasmulero@vicobdam.nl

Hidde Obdam

Hoofd Montage


06-10283366
hobdam@vicobdam.nl

Bart van der Gulik

Projectleider


06-10952697
bvangulik@vicobdam.nl

Danny de Vendt

Maatvoerder Inmeter


06-82952367
ddevendt@vicobdam.nl

Nick Borst

Calculatie



nborst@vicobdam.nl

Frans Bakker

Administratie



fbakker@vicobdam.nl

Thomas Unger

Constructeur



thomasunger@vicobdam.nl

Gino Obdam

Algemeen Directie


0226-363693
gino.obdam@vicobdam.nl

Alex Kampstra

Tekenaar


0226-363699
akampstra@vicobdam.nl

Dilu Beenker

Teamleider Tekenkamer



dbeenker@vicobdam.nl

Bram Dekker

Tekenaar



bdekker@vicobdam.nl

Jurgen Mak

Calculatie


0226-363696
jmak@vicobdam.nl

Pieter Klijn

Technisch Directeur


0226-363698
pklijn@vicobdam.nl

Jaco Stolze

Teamleider Tekenkamer


0226-363690
jstolze@vicobdam.nl

Paul Hoedjes

Voorman Productie


06-46452036
phoedjes@vicobdam.nl

Oscar Obdam

Projectleider


0226-363695
oobdam@vicobdam.nl

Wilco Zwart

Voorman Productie


06-52770420
wzwart@vicobdam.nl

Jasper Bakker

Tekenaar



jbakker@vicobdam.nl

Wendy Spil

Personeelszaken



wspil@vicobdam.nl

Diana de Gast

Administratie



ddegast@vicobdam.nl